Krátkodobé hlídání psů


1 hod……………..Kč 80,-

2 hod……………..Kč 120,-

3 hod……………..Kč 150,-

4 hod……………..Kč 200,-

5 hod……………..Kč 250,-

6 hod……………..Kč 300,-

7 hod……………..Kč 350,-

8 hod……………..Kč 400,-

REZERVACE HLÍDÁNÍ PSŮ


Tel.:        +420 608 616 112

Kontakt : Ilona Plačkovová

ilonaplackovova@seznam.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY PSÍHO HOTELU

Čtetě naše podmínky hlídání psů

 

1)Pejsek musí mít platný očkovací průkaz, s očkováním proti vzteklině a infekčním chorobám, s datem  ne starším než jeden rok.

2)Pejsek musí být bez vnitřních i vnějších parazitů.

3)Pejska  nepřijmeme pokud jeví příznaky infekční choroby.

4)S ohledem na to, že nabízíme hlídání v domácím prostředí, a ne v kotcích, není možné příjímat agresivní a konfliktní pejsky, a dále pejsky se sklonem k útěkům!Toto je nutné k zajištění bezpečnosti nejen Vašeho pejska, ale i pejsků ostatních klientů. Že pejsek nemá tyto negativní vlastnosti stvrzujete vyplněním formuláře při přijímání pejska. Pokud by došlo k situaci, která by byla následkem takovéhoto negativního chování pejska, nese za tuto situaci zodpovědnost jeho majitel.

5)Hárající fenka musí mít psí kalhotky.

6)Pokud si budete přát dopravu, musí být pes ve voze zajištěn kšírami, nebo v přepravce, pokud nemáte přepravku, máme vlastní.

7)Majitel pejska se nám prokáže platným osobním dokladem.

8)Služby se platí 100% předem při převzetí pejska. Pokud nebudete přesně vědět, na jak dlouho budete hlídání potřebovat, lze toto řešit dohodou. Na Vaši platbu Vám dáme doklad s razítkem.

8)Majitel pejska nám při předání  vyplní krátký dotazník, který nám slouží ke zjištění  informací o pejskovi, abychom mohli maximálně uspokojit jeho potřeby a požadavky, a k potvrzení toho, že pejsek splňuje všechny podmínky přijetí.

Dotazník k nahlédnutí …..ZDE….

9)Rezervace: Telefonicky nebo e-mailem, viz. kontakty