REZERVACE HLÍDÁNÍ PSŮ


Tel.:        +420 608 616 112

Kontakt : Ilona Plačkovová

ilonaplackovova@seznam.cz

O psím hotelu Julinka

O majitelce psího hotelu Julinka

Ráda bych Vám představila naše psí hlídání Julinka.
Jmenuji se Ilona Plačkovová, a již od mého útlého dětství jsem se s vřelou radostí starala o malé pejsky, kteří se v naší rodině objevili. Jednou to byl nalezenec, který si k nám sám našel cestu, jednou to byl pudlík, kterého jsem si sama moc přála…Vždy to ale byli psíci, které jsem si já , ale i celá má rodina moc zamilovala. Vždy byli tyto psíci součástí naší rodiny a nikdy na ně nezapomene.

Proč jsem se rozhodla založit psí hotel s hlídáním

Psi byli a budou mojí celoživotní láskou. Proto v době, kdy jsem se ocitla před volbou jakou profesní cestou se vydat, jsem se rozhodla, že se budu věnovat něčemu, co mě opravdu naplňuje, a to jsou pejsci.

Velmi ráda bych nabídla potencionálním klientům to, co oni nemůžou svým psím kamarádům 24 hodin denně dopřát, a to je neustálá péče, ale hlavně společnost a pozornost, kterou obzvláště psíci malých plemen tolik potřebují. Je pro mne opravdovým potěšením, alespoň na malou chvíli zprostředkovat psíkovi lásku jeho pána a bezpečí, které cítí doma.

Kdo je Julinka?

A ptáte se proč se jmenujeme Julinka? Julinka je tříletá čivava a patron naší firmy. Než jsme se Julinky ujali, tak neměla lehký osud a moc dobře věděla co je to samota. U nás si ale žádný pejsek opuštěný připadat nebude...

Julinka vždy Vás a Vaše pejsky velmi ráda uvítá : )